FARBA BEZ AMONIAKU DO SKÓRY WRAŻLIWEJ ZERO 

Rewolucyjna farba bez amoniaku potrafi rozjaśnić o 4 tony i w 100% pokryć siwe włosy. Dzięki swojej unikalnej formule ogranicza ryzyko alergii do minimum. Zawiera specjalnie opatentowaną formułę Diamond Skin Protection. Posiada delikatną, kremową konsystencję i przyjemny zapach.Nadaje włosom niebywały połysk oraz efekt wielotonowej koloryzacji, niezwykle naturalnej i świetlistej. Włosy są pełne blasku i połysku. Zastosowanie barwników najnowszej generacji gwarantuje idealne przyleganie do trzonu włosa, przedłużając trwałość koloru, natomiast aktywne składniki zawarte w formule SHINE COMPLEX chronią kolor i połysk przed wypłukiwaniem i działaniem niszczących czynników zewnętrznych.AQUA ZABIEG NAWILŻAJĄCY  


Zabieg głęboko odbudowujący i wzmacniający włosy słabe i zniszczone. Zawiera unikalny kompleks Vitacell- Repair będący wyciągiem z komórek macierzystych winorośli który zwalcza oznaki starzenia i osłabienia struktury włosów. Dzięki temu włosy są dobrze odżywione i błyszczące. Głęboko odbudowuje włosy i pobudza regenerację kreatyniny. Fiolki A i B z dodatkiem kompleksu Vitacell- Repair gwarantują że włos rośnie niezwykle silny i zdrowy.

VITALITY'S SMART WAVES


Płyn do trwałej skręcającej w postaci pianki dla tworzenia delikatnych fali bez uszkodzenia struktury włosa. Dzięki formule pozbawionej szkodliwych tioglikolanów i amoniaku nie wysusza nadmiernie włosów i nie niszy ich. Pianka do skręcania włosów to inteligentne rozwiązanie, które daje efekt skrętu widoczny po jednokrotnym zastosowaniu i utrzymuje się do około 8 tygodni. Vitalitys Smart Waves charakteryują trzy określenia:

- szybkość, zabieg wykonujemy w bardzo krótkim czasie,

- moc, efekt utrzymuje się do 8 tygodni,

- delikatność,  nie niszy włosów.

Dodatkowo chroni kolor włosów farbowanych, nawilża włosy, nadaje objętości i sprężystości.

LISS GEL
Naturalne, anty-frizz wygładzający żel do tymczasowego prostowania włosów z keratyny. Hydrolizie Cashmere. 

Żel wygładzający  z hydrolizowanym kaszmirem kreatyny do tymczasowego prostowania włosów. Naturalny, antystatyczny żel utrzymuje się na włosach osiem tygodni.

WONDERLISS 
Stałe keratynowe prostowanie włosów. Zabieg zawierający keratynę, trwale wygładza włosy.
ALLWAVES CREAM COLOR ( Profesjonalna farba do włosów )

Nowoczesna farba do włosów, stworzona specjalnie w odpowiedzi na wymogi farbowania w zakładach fryzjerskich. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii naukowych, zostały wprowadzone do formuły elementy kompensacyjne, które uwypuklają funkcje techniczne produktu (tonowanie, odcienie, pokrywanie, rozjaśnianie). Dodatkowo wszystkie odcienie zostały zrealizowane przy niskiej zawartości amoniaku, aby chronić włosy.